Čištění zámkové dlažby v Roztokách u Prahy

Čištění zámkové dlažby prováděla naše firma v průběhu měsíce Června na objektu budoucího prodejního salónu v Roztokách u Prahy. Čištění zámkové dlažby bylo provedeno v nejvyšší možné účinnosti čištění a to systémem horkovodního parního čištění, tak aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku mytí a čištění zámkové dlažby.

 

 01

Následně byla provedena impregnace zámkové dlažby v částečném rozsahu stanovém klientem a zátěží povrchu zámkové dlažby. Impregnace zámkové dlažby byla provedena v transparentním provedení včetně ochrany proti průsaku olejů a mastnot.

Vypracoval a realizaci prováděl tým firmy Čištění Express CZ pod vedením technického manažera naší firmy.

TIP: Navštivte naši fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci.

Vedení společnosti Čistění Express Servis®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.