Blog

Čištění fasád a ovzduší II. generace

Čištění fasád se v současné době z hlediska ochrany povrchu vyčištěné fasády posouvá na nejvyšší možnou kvalitativní úroveň z hlediska aplikace ochranných systémů vyčištěné fasády objektů, bytových domů a panelových domů a to díky multifunkčním fotokatalytickým systémům se samočistícím efektem jak fasádních povrchů, tak samočistícím systémem ovzduší po dobu 10-ti let.

Číst dál...

Hloubkové čištění dlažby v autosalónu v Praze

Čištění keramické dlažby naše firma prováděla v bývalém autosalónu v Praze. Tato realizace byla prováděna na základě velmi náročných požadavků našeho klienta, stávajícího majitele pronajímaného prostoru, který si po 10-ti letém užívání přál dosáhnout co nejlepšího výsledku a to i na takto velmi zatěžovaném povrchu.

Číst dál...

Jakého profesionála na dokonalé vyčištění povrchů?

Čistota by měla patřit mezi základní návyky každého člověka. Samozřejmě o běžnou čistotu se stará každý. Jak je to ale v případě různých povrchů v našem domě, nebo mimo něj? Zde není vždy jednoduché zvolit správný postup nebo přípravky, a tak je vhodné oslovit profesionála. A tím může být společnost Čištění Express Services. Ta je ideální volbou, pokud hledáte skutečnou profesionalitu, jistotu správného přístupu, stejně jako blízké termíny, na které se můžete objednat. A tak už na konci jara může váš dům a jeho okolí vypadat naprosto dokonale, jelikož firma si poradí s jakýmkoliv povrchem.

Číst dál...

Expresní čištění dlažeb a chodníků? Už je nejvyšší čas

Zima je drsné období – a je úplně jedno, jestli bydlíte v Praze nebo v Jeseníkách. Mráz, sníh, chlad, vítr a další nepříznivé vlivy počasí silně působí na vše, co se jim ocitne na dosah. Venkovní dlažby, schodiště, chodníky, terasy a další tak silně trpí. A jaro je ten správný čas, kdy je třeba dát vše do původního stavu a pořádku.

Číst dál...

Mramor a žula – navždy krásné a plné lesku

Vydrží mramorové podlahy navždy tak nablýskané a bez jediného škrábnutí? A zaručí nám žulové obklady, že na danou stěnu už nikdy více nebudeme muset „sáhnout"? To jsou otázky, které si jistě klade každý, kdo si tyto přírodní dlažby a obklady pořizuje. Mramor a žula jsou takřka věčné – ale musíme jim věnovat dostatečnou péči, aby se nám takto odvděčily.

Číst dál...

Broušení dřevěných podlah a parket je jen základ

Jak mít doma originální, zajímavou, ale přitom praktickou podlahu, která se tak snadno nepoškodí, vydrží dlouhá léta a nevyžaduje náročnou údržbu? Tak, že si pořídíte parkety nebo dřevěné podlahy. Jenže po několika letech je třeba počítat s jejich rekonstrukcí.

Číst dál...

Nezanedbávejte schodiště – renovace je nezbytností

Je bohužel smutným faktem, že nic nevydrží věčně. Pokud si pořídíte novostavbu nebo zcela zrekonstruujete stávající byt či dům, radost z úžasných nových věcí vám nevydrží věčně. Stačí pár let a vše se začne rozpadat a brzy nastane čas na novou rekonstrukci. A to se týká i schodů a schodišť – a jejich údržba je zvlášť důležitá.

Číst dál...

Kožený nábytek jako nový – impregnace mu dodá starý lesk

Dokonalá čistota a vůně, lesk a šmrnc, jaký oslní každou návštěvu i vás. Takovým kouzlem vládne jedině kožený nábytek, který je v mnoha ohledech specifický – a pro jeho luxusní nádech i snadnou omyvatelnost si ho pořizuje čím dál více lidí. Jenže kůže vyžaduje speciální péči – jen tak si totiž své skvělé vlastnosti zachová navždy.

Číst dál...

Samočisticí technologické povrchy pro fasády i střechy

Každoročně čistit fasádu, jen smutně pozorovat, jak její zářivou barvu ničí sluneční paprsky a jak kdysi krásná střecha šedne a obrůstá mechem. To je noční můra každého majitele domů. Většina se s tím smíří a průběžně svůj dům opravuje, čistí a znovu a znovu a pořád dokola šlechtí. A přitom to vůbec není třeba – díky dnešním nanotechnologiím se fasády i střechy čistí úplně samy!

Číst dál...

Čištění dlažby – opomíjené, ale důležité

Každá součást vašeho domu potřebuje alespoň jednou za čas důkladný úklid a vyčištění, které zaručí, že povrchy budou i nadále krásné, lesklé a vydrží takové ještě na dlouhá léta dopředu. A to platí nejen o kobercích, krytinách, nábytku či schodištích, ale také o dlažbě. A to ať už máme vnitřní, nebo tu venkovní – pravidelnou údržbu vyžaduje každá.

Číst dál...

Už znáte pěnové a suché čištění koberců?

Stejně jako se mění trendy v módě nebo zvyky zákazníků v obchodních domech, mění se i způsoby čištění koberců. Pryč jsou doby, kdy stačilo občasné vysávání a k tomu jednou za dlouhý čas mokré vyčištění koberců. Dnes je in suché čištění, pěnové čištění a další moderní vychytávky!

Číst dál...

Čištění podlah, to je věda

Zamést, vytřít a je to hotovo. Také u vás čištění podlah probíhá podobným způsobem a víc ho neřešíte? Pak patříte mezi 90 procent populace, která úklid odbývá tímto způsobem a pak se diví, proč jsou podlahy zašlé, povrchy poškrábané a proč se tak brzy musejí pokládat nové krytiny. Podlahy totiž potřebují řádnou péči.

Číst dál...

Hloubková impregnace a profičištění – to nejlepší pro vaše sedačky

Zub času je zákeřný a neoblomný – nemůžeme nad ním zvítězit ani čas zpomalit. Ať už si pořídíme sebedokonalejší sedací soupravu nebo čalouněný či textilní nábytek, po nějaké době zjistíme, že šedne, je zašlý a je v něm spousta prachu a nečistot. Ale nic není neřešitelné a sedačky zase brzy mohou vyhlížet a vonět jako nové.

Číst dál...

Nechte si vyčistit venkovní dlažby od profesionálů

Mít na zahradě dlážděnou terasu, vydlážděnou příjezdovou cestu nebo si zkrátka položit dlažbu na malý plácek, kde můžeme odpočívat a kochat se jí – to je snem snad každého, kdo má vlastní domek se zahradou. Jenže jak takovou dlažbu udržovat, čistit a starat se o ni, aby nás v ideálním případě přežila?

Číst dál...

Ochrana pro podlahy? Pomáhá impregnace i protiskluz

Jak zajistit, aby vaše podlaha byla bezpečným místem, na kterém malé děti neuklouznou a nezraní se, neupadnou starší lidé a nepoškrábou ji vaši zvířecí miláčci? To je otázka, nad níž si láme hlavu řada lidí, kteří nedbají jen o krásu krytin, ale i o bezpečnost a dlouhodobou výdrž. A dobrou zprávou je, že řešení existuje – a je jednoduché a efektivní.

Číst dál...

Braňte se před graffiti a zatočte s vandaly

Na vesnici se vám to možná stát nemůže, ale stačí bydlet v trochu větší obci nebo ve městě a jednoho rána se můžete dočkat velmi nepříjemného překvapení. Dosud krásná, čistá fasáda vašeho domu nebo sloupky plotu mohou být náhle zohaveny graffiti čmáranicemi. A vám zbudou akorát oči pro pláč.

Číst dál...

Nechte si vyčistit stroje i haly od profesionálů

Denně se tudy pohybují stovky a možná i tisíce lidí, jezdí nejrůznější stroje a po pásech putují nejroztodivnější výrobky – ve vaší firmě to zkrátka žije a vždy je tu šrumec. Jenže to znamená, že když se zavřou tovární vrata a zaměstnanci mají po pracovní době, musí přijít na řadu úklid. Jinak ohrožujete na životě lidi a na životnosti své stroje.

Číst dál...

Odborně a s péčí - správné čištění povrchů je věda

Zdálo by se, že úklid a čištění zvládne každý, i kdyby to měl být neandrtálec. Však se také traduje, že uklízečky bývají málo vzdělané ženy, které si nedokážou sehnat jinou práci. Ale není snad většího omylu – pokud chcete mít kvalitně uklizeno a dokonale vyčištěné povrchy, musíte být skutečnými odborníky a své práci rozumět.

Číst dál...

TIP: Navštivte naši fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci.

Vedení společnosti Čistění Express Servis®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.