Mít na zahradě dlážděnou terasu, vydlážděnou příjezdovou cestu nebo si zkrátka položit dlažbu na malý plácek, kde můžeme odpočívat a kochat se jí – to je snem snad každého, kdo má vlastní domek se zahradou. Jenže jak takovou dlažbu udržovat, čistit a starat se o ni, aby nás v ideálním případě přežila?

Ať už máme zámkovou dlažbu, betonovou nebo jakoukoliv jinou, zřejmě se brzy stane naší chloubou a pýchou. A ještě k tomu, pokud si ji položíme sami. Jenže tím starost o tuto dekoraci zdaleka nekončí. Nestačí ji položit a obstřihávat kolem ní trávu, jednou za čas je také potřeba důkladně ji vyčistit, aby nebyla zanesená hlínou a nepořádkem. Venku se totiž čistota udržuje jen těžko, zvlášť třeba po prudkém dešti, který dlažbu zanese vrstvami prachu, hlíny a špíny. A i když se to neděje, čistotu nemůžeme podobně jako doma udržovat vytíráním. Řešením je proto zavolání si profesionální firmy, která má vhodné vybavení, dostatek zkušeností i odborně vyškolené zaměstnance, kteří si s čištěním zámkových a betonových venkovních dlažeb umějí hravě poradit.

Ekologicky a šetrně

I když je taková venkovní dlažba mnohem odolnější než ta, která se používá do domácností, nemůžeme ji mýt příliš drsně a mechanicky. Potřebuje vhodnou a často šetrnou péči, která jí neublíží, ale naopak ji udrží v kondici po další léta. Žádný profesionální čistič tedy nepoužívá přístroje a hrubé nástroje, které by mohly jakýkoliv typ dlažby poškodit. A profík také moc dobře ví, jaký přístup vyžaduje kámen, jaký beton a jaký třeba žula či mramor. Tomu se přizpůsobují metody čištění, které jsou vždy nejen účinné a mají za cíl pomoci v dlouhodobém horizontu, ale zároveň jsou i šetrné k životnímu prostředí.

Rychle a bez otálení

Jakmile se rozhodnete nechat si vyčistit zámkovou, betonovou či jakoukoliv jinou dlažbu, není nic jednoduššího než zvednout telefon a zavolat třeba do společnosti Čištění Express CZ, kde se podobnými aktivitami zabývají. Přijedou k vám kdykoliv a kamkoliv a splní všechna vaše přání – a to k vaší nejvyšší spokojenosti.