Čištění horkou párou se stává jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak efektivně, rychle a bez použití chemikálií vyčistit veškeré povrchy. Není se čemu divit, že po tomto způsobu sahají firmy, rodiny i jednotlivci.

K čištění povrchů můžeme využít mnoha různých způsobů. Pokud se do čištění podlah, obkladů, stropů a dalších povrchů pustíme sami, nejspíš sáhneme po horké vodě a nějakých desinfekčních a čisticích prostředcích. Ale ať použijeme cokoliv, nikdy nedosáhneme tak úžasných a hlavně dlouhodobých výsledků, jaké nám zaručí použití horké páry. Díky jejím jedinečným vlastnostem, jednoduchosti užití a čisticím, desinfekčním i odmašťovacím schopnostech máme povrchy jako nové – a nadlouho. A to i díky použití specializovaného systému Mosmatic Steam Pro.

Profesionálně a bezstarostně

Ať už máme zájem o dokonalý úklid domácnosti včetně veškerých povrchů – koupelnovými obklady počínaje a podlahami a schody konče, nebo chceme řádně uklidit firemní prostory, mramorem vykládané vstupní haly, žulové venkovní povrchy či průmyslové haly, vždy je lepší pozvat si odborníky. Mají k dispozici profesionální čisticí stroje, a pokud zvolíme horkou páru, můžeme na tom jedině vydělat. Nepoužívají se žádné chemické prostředky, tudíž je nemusíme platit. Přitom horká pára, která se vyrábí přímo na místě v parních přístrojích, a to z horké vody, je na povrchy tryskána pod velkým tlakem a díky tomu i své teplotě má dokonalé čisticí účinky. Odstraní nečistoty i mastnotu, zahubí bakterie i veškeré mikroby, vyčistí rovný povrch, spáry i sebenedostupnější zákoutí. Zkrátka se dostane všude a přitom jde o ten nejekologičtější způsob, jaký snad existuje.

Na dlouho

Značnou výhodou je, že po použití páry zůstanou povrchy dlouhodobě čisté a chráněné. Přitom nemůže dojít k jejich poničení a pára se dá použít takřka na vše. V současnosti proto snad neexistuje lepší a vychvalovanější systém než čištění horkou párou a systémem Mosmatic Steam Pro, kterým vládnou profesionálové z uklízecích firem.